مقام معظم رهبری (مدظله العالی):

«همه باید خود را موظّف به مواسات بدانند. مواسات یعنی هیچ خانواده ای از خانواده های مسلمان و هم میهن و محروم را با درد ها و محرمیت ها و مشکلات خود تنها نگذاشتن؛ به سراغ آن ها رفتن و دست کمک رسانی به سوی آن ها دراز کردن. امروز این یک وظیفه ی جهانی برای همه انسان هایی است که دارای وجدان و اخلاق و عاطفه انسانی هستند؛ اما برای مسلمانان، علاوه براین که یک وظیفه اخلاقی و عاطفی است، یک وظیفه دینی است. به همسایه ها و فقرا رسیدگی کنید.»

 

در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با هدف ساماندهی و هدایت کمک های مومنانه و تلاش های خیریه ای دانشگاهیان و تقویت روحیه انفاق و مواسات در آنان و ارتقاء سطح مشارکت مردمی، مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت (علیه السلام) با مشارکت استادان، دانشجویان و کارکنان و فارغ التحصیلان در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری کمیته امداد استان در روز سه شنبه 21 مرداد 1399 و با حضور مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و مدیران کمیته امداد استان راه اندازی گردید.

اهداف مرکز نیکوکاری:

  1. راهبری و ساماندهی فعالیت های خیرخواهانه و نیکوکارانه در دانشگاه ها.
  2. ایجاد روحیه ی تعاون و همدلی میان دانشگاهیان.
  3. حمایت از نخبگان و دانشجویان مستعد کم توان مالی.
  4. آشنایی جامعه دانشگاهی با نیازها، مسائل و مشکلات قشر محروم.
  5. ترویج و حمایت از فعالیت نیکوکارانه ی علمی، فرهنگی و تربیتی.

 

 

برای کمک به این مرکز از طریق شماره های ذیل اقدام فرمایید:

شماره کارت مجازی: 1503-5019-9979-6037

شماره حساب: 0110769749001 با شناسه ی : 880730750

توجه: در زمان واریز با شماره حساب حتماً شماره شناسه را در فیش واریزی ثبت نمایید و برای پرداخت از خودپرداز واریز با شناسه را انتخاب نمایید.

فایل ها