پیام تبریک مسئول نهاد به مناسبت عید غدیر

پیام تبریک مسئول نهاد به مناسبت عید غدیر

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا قاسمی نژاد، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری؛ در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را به جامعه دانشگاهی و رهروان مولای متقیان حضرت مولی الموحدین امام علی (ع) تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
الْحمْد للّه الّذی جعلنا من الْمتمسّکین بولایة أمیر الْمؤْمنین و الْأئمّة المعصومین علیْهم السّلام.

غدیر یک حادثه تاریخی و زمانی نیست بلکه واقعه ای  فرا زمانی و مکانی است که با سرنوشت اسلام ومسلمین و همه مردم آزاده جهان بشریت پیوند خورده است و جریان و مکتبی است که ضمان بقای اسلام، قرآن، انسانیت، عدالت و اخلاق درجامعه است.
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، ضمن تبریک وشادباش به محضر همه اساتید کارکنان و دانشجویان محترم تاکید دارد مهمترین پیام غدیر این است که کسانی که عقب مانده اند برسند و کسانی که جلو رفته اند برگردند و دریک کلام با ولایت حرکت کردن است چرا که نجات بشریت از صدر اسلام تاکنون و راه حل بحران های متعدد تنها در سایه پیروی از  ولایت مطلقه فقیه  بوده و خواهد بود.
امید و انتظار است با ولایت پذیری و حرکت میدانی و عملیاتی آحاد جامعه، بالاخص جامعه دانشگاهی  در مسیر ولایت فقیه  شاهد بیش از پیش  سعادت و بلوغ  جامعه اسلامی بوده که خود را برای ظهور حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مهیا نموده است. انشاالله

رضا قاسمی نژاد

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری

کلمات کلیدی
mostafa sadeghi
تهیه کننده:

mostafa sadeghi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *