حجت‌الاسلام قاسمی‌نژاد تشریح کرد؛

سال ۹۹ در دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری چگونه گذشت؟

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری فعالیت‌های این نهاد را در یک سال گذشته تشریح کرد.

حجت‌الاسلام رضا قاسمی‌نژاد در گفت‌وگو با روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، درباره فعالیت‌های دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در یک سال گذشته  اظهار کرد:  با فراگیری ویروس کرونا و محدودیت‌های به وجود آمده متأثر از این ویروس منحوس به‌ویژه غیرحضوری شدن مراکز علمی و آموزشی، فعالیت‌های این دفتر مانند دیگر نهادها و سازمان‌ها در بسترهای مجازی بسط و گسترش داده شد.

وی افزود: حضور بیش‌ازپیش در پیام‌رسان‌های رایج متناسب با کیفیت حضور دانشجویان، استفاده از پلت فرم‌های برگزاری وبینار و اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها از طریق پایگاه رسمی خود زمینه‌ساز جریان فرهنگی شد که با حضور دانشگاهیان به‌صورت فعال و پویا شاهد تأثیرات آن در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری بودیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۹ تاکنون با همت و همکاری مجموعه نهاد برنامه‌های مختلف و متنوعی در رده‌های مختلف دانشجویی، استادان و کارکنان متناسب با مناسبت‌های مختلف برگزار شد.

قاسمی‌نژاد برگزاری بیش از ۴۰ وبینار هم‌اندیشی و معرفت افزایی(با میانگین مشارکت ۵۰ نفر در هر جلسه و حدود ۱۰۰ ساعت برنامه)، اجرای حدود ۴۰ جلسه منبر مجازی (حدود ۱۵ ساعت برنامه ضبط شده) و تشکیل ۱۶ گروه ۴-۶ نفره از استادان و برگزاری ۱۸ جلسه از دوره طرح اندیشه تمدن‌ساز با مشارکت ۸۰ نفر از استادان در هر جلسه و حدود ۳۰۰ ساعت برنامه را ازجمله فعالیت‌های نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برشمرد.

وی ادامه داد: تشکیل پنج گروه و کانال مشاوره مذهبی غیرحضوری با میانگین اعضای ۲۰۰ نفر در هر گروه و حدود ۱۵۰ محتوای موضوعی، برگزاری ۱۰ دوره وبیناری قرآنی در بخش‌های مختلف آموزشی و  تفسیری و تدبر در قرآن با میانگین مشارکت ۵۰ نفر در هر دوره، زمان هر دوره حدوداً ۱۰ جلسه و حدود ۱۵۰ ساعت برنامه از دیگر فعالیت‌های مجموعه نهاد نمایندگی  رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در یک سال گذشته بوده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: تشکیل سه گروه تفسیری سمت خدا ویژه بانوان دانشگاه به تفکیک استاد، دانشجو و کارمند با محور ختم روزانه یک صفحه از قرآن کریم و تشریح نکات تفسیری با میانگین مشارکت ۷۰ نفر در هر گروه و حدود ۴۵ روز برنامه از دیگر محورهای فعالیت این دفتر بوده است.

قاسمی‌نژاد برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی ضیافت اندیشه استادان با میانگین مشارکت ۸۰ نفر از استادان و حدود ۳۲ ساعت برنامه و برگزاری بیش از ۲۵ مسابقه مجازی در قالب‌های مختلف کتابخوانی، عکاسی، دل نوشته به تناسب مناسبت‌های مختلف ازجمله فعالیت‌های مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در یک سال گذشته است.

mostafa sadeghi
تهیه کننده:

mostafa sadeghi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *