بیانیه محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص)

بیانیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

...قدْ بدت الْبغْضاء منْ أفْواههمْ وما تخْفی صدورهمْ أکْبر...

(آیه ۱۱۸ سوره آل عمران)

به نص صریح قرآن دشمنان اسلام آنچه از دشمنی را که در سینه‌های خود انباشته و مخفی کرده‌اند به مراتب بیشتر است از آنچه که از دهان‌هایشان بیرون می‌آورند.

دشمنان اسلام در دروغگویی و نفاق و جنایت در اقصی نقاط دنیا، گوی سبقت را از یکدیگر ربوده‌اند. اکنون و برای باری دیگر عمق کینه و دشمنی خود نسبت به اسلام و مسلمانان را از دهان آلوده و وجود خباثت آلود رئیس جمهور فرانسه به نمایش گذاشته‌اند.

آنان با اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت، رسول مکرم اسلام صل الله علیه و اله و سلم، الگوی اخلاق برای عالم بشریت و حبیب خدا، قلب‌های مسلمانان را جریحه‌دار کردند.

این اولین باری نیست که مدعیان آزادی و تمدن احترام متقابل و عدم اهانت به مقدسات را که از اصول اولیه آزادی و تمدن است را زیرپا می‌گذارند.

کسانی که جز در خباثت و تعدی به حقوق اساسی انسان‌ها در تمام نقاط عالم، چیز دیگری ندارند، اشراری که در صحنه جهانی از شرم و حیا بویی نبرده و حیات خود را در تعدی و تجاوز و کشتار مظلومان جهان و نیز اهانت به مقدسات اسلامی می‌دانند.

امروز یاوه‌گویان زیباترین تابلو انسانیت یعنی رسول مهربانی، پیامبر عزیز اسلام صل الله علیه و اله و سلم را نشانه رفته‌اند.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام محکومیت قاطعانه این اقدام نابخرادانۀ رئیس جمهور فرانسه از مسئولان ذی‌ربط به ویژه دولت‌مردان و دستگاه دیپلماسی کشور می‌خواهد در بیانیه‌ای آشکار این اقدام موهن را به صراحت محکوم نمایند.

و لعْنة اللّه على الْقوْم الظّالمین

والسلام علی عباد الله الصالحین

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی

کلمات کلیدی
mostafa sadeghi
تهیه کننده:

mostafa sadeghi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *