برنامه ی سخنرانی تبیین نهضت عاشورا (درس ها و پیام ها)

برگزاری برنامه ی سخنرانی تبیین نهضت عاشورا (درس ها و پیام ها) به مناسبت ایام محرم.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (علیه السلام)

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): آنچه بنده میخواهم تأکید کنم این است که در عزاداری‌ها معیار آن چیزی است که کارشناسان بهداشت به ما میگویند؛ [یعنی] ستاد ملّی کرونا. 1399/05/10

نظر به شیوع بیماری کرونا و با توجه به فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایشان و لزوم حفظ سلامت افراد و نیز لزوم برگزاری مراسم عزاداری در ماه های محرم و صفر؛ امسال شیوه ی برگزاری مراسم عزاداری متفاوت خواهد بود. لذا در این راستا، برنامه سخنرانی و عزاداری در فضای مجازی برگزار می گردد.

این مراسم با موضوع «تبیین نهضت عاشورا (درس ها و پیام ها)» از شب اول ماه محرم یعنی روز پنج شنبه 30 مرداد ساعت 21 در فضای اسکای روم برگزار خواهد شد. و تا روز یک شنبه 9 شهریور (شام غریبان) ادامه خواهد داشت. این مراسم با حضور استادان حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد و تقریباً به صورت کارگاهی برگزار شده و به شرکت کنندگان نیز گواهی حضور ارائه خواهد شد.

همچنین در پایان هر برنامه سوالاتی از متن سخنرانی ها مطرح خواهد شد که شرکت کنندگان می توانند تا 12 ساعت؛ جواب های خود را به صورت پیامکی و در قالب عدد 5 رقمی که از چپ؛  رقم اول مربوط به دانشگاه و دو رقم بعد چندمین جلسه را مشخص می کند و دو رقم آخر برای جواب به سوالات می باشد، را به شماره ی پیامک 200033361082 ارسال می نمایند و به کسانی که بیشترین جواب درست را ارسال نمایند جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

شماره ی مربوط به دانشگاه:

1 ـ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد.

2  ـ دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن.

3  ـ دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان.

4  ـ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد (پردیس لردگان)

5  ـ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد (پردیس اردل)

6  ـ آموزشکده ی فنی و حرفه ای سما شهرکرد

مثال: وقتی عدد 20123 ارسال می گردد؛ رقم 2 یعنی اینکه ارسال کننده پیام از دانشگاه بروجن می باشد، رقم 01 یهنی جلسه اول یا شب اول مراسم می یاشد و رقم 23 یعنی سوال اول جواب 2 درست است و سوال دوم گزینه 3 درست است. 

توجه: ظرفیت هیات محدود می باشد.

برای ورود، بر روی لینک زیر کلیک نمایید و بعد از ورود به صفحه اول، بر روی گزینه میهمان کلیک نمایید تا وارد کلاس "تبیین نهضت عاشورا (هیئت مجازی) "شوید. در صورتی که علاقمند به دریافت گواهی حضور می باشید، بعد از ورود از شما نام را می پرسد که بهتر است نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.

 

جهت ورود به هیئت مجازی کلیک نمایید.

کلمات کلیدی
mostafa sadeghi
تهیه کننده:

mostafa sadeghi

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *